Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások minek várják el hogy...

Mások minek várják el hogy majd odaadom a könyvem nekik puskázni? Ennyire nem képesek tanulni?

Figyelt kérdés

Angolból is ma írtunk a rendhagyó igékből és a legjobb bnőm, aki egy másik osztályba jár(de velünk van), elkérte hogy hagyj tudjon belőle puskázni. Az osztálytársam, akivel már olyan baráti viszonyba is vagyunk(új), erre elkezdi nekem hogy normális vagyok én, ő is az enyémből akart puskázni, de mellettem ült és lenézte azt a 15 szót ami nagyon könnyű. Pl. Enni, inni, vezetni, repülni, érezni.


Másból is írtunk ma, amiből már múltórán is, de még mindig voltak olyanok akik semmit se tudtak írni a lapra.


2013. okt. 7. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái... most őszintén: mégis ez téged miben hátráltat? Az a lényeg, hogy te tudd, mit foglalkozol másokkal? Főleg, hogy a hagyj, az hadd valójában...
2013. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!