Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet iPod-al...

Szerintetek lehet iPod-al puskázni a vizsgán?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az első OKJ vizsgám, tanultam rá rendesen (bár azt nem mondom h. 100%-os a tudásom), de elég bizonytalan vagyok, így megfordult a fejemben h. puskázzak. Konkrétabban az h. bevessem az iPod nanomat (4G), txt-ben feltenném rá a tételeket, nadrágzsebbe be, és ha szükséges használnám.

Főleg a szóbelire tervezem. Szerintetek működhet?

Ja, és légyszíves kíméljenek az olyan kommentek h. "tanulni kell, nem puskázni", és ezek társai. Köszönöm. :)

20/L


2013. jún. 10. 10:41
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Igen lehet. De, ha elkapnak el is vágnak azonnal.
2013. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Arc S-em van, télen nagyon jó volt.

Egy doc-ban benne volt minden, elindítottam a keresőt, rögtön kidobta, már írtam is:)

A térdemen volt végig a telefon, bár én csak két feladatot puskáztam ki.

2013. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom h. rizikós, és nem is akarom minden áron használni. Egyébként szóbelin járkál valamilyen felügyelő? Vagy csak elküldenek hátra kidolgozni az anyagot, és mindenki az aktuális felelőre koncentrál.
2013. jún. 10. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóbelin a legtöbb vizsgáztató abba kérdez bele amit nem írtál le a papírra. De nem lenne egyszerűbb tanulni?
2013. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!