Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hangulatú...

Létezik olyan hangulatú Egyetem mint ahova Rory jár a Szívek szállodájában? (Yale) nem úgy értem hogy az az Egyetem hanem olyan stílusú hangulatú. Stb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

létezik persze. mi itt ebben az országban egy sajnálatos módon eltorzult stílushoz vagyunk szokva, de aztán nézz csak ki egy nyugati ország vagy persze az USA bármelyik egyetemére, és meg fogsz lepődni, mennyire másképpen is lehet tanulni. az alapprobléma ott kezdődik, hogy nálunk (és minden, tőlünk Keletre eső országban) a tekintélyelvű oktatás a bevett módszer, de normális helyeken már önmagában a légkörön is ledöbbennének (volt erre nézve tapasztalatom bőven, akár külföldi cserediák kapcsán is), mert náluk ez a fajta hozzáállás ismeretlen, és csakis partnerközpontúan képzelhető el az oktatás, legyen ez középiskola vagy felsőoktatás.


nyilván a filmben kis túlzás van, de az a gond, hogy én a leírtakat maximális mértékben a gyakorlatból szedem, jártam elég sok egyetemen ill. nyugati gimnáziumokban is. hát mit is mondjak? a különbség hajmeresztő ...

2013. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Azért remélem te soha nem fogsz egyetemen tanulni...
2013. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mármint én vagy a kérdező? mert ha én, akkor el kell szomorítanom, több egyetemen is tanultam, már nem diák vagyok.
2013. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a kérdező, és azt hiszem nem kell magyaráznom miért.
2013. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!