Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogsit otthon...

B kategóriás jogsit otthon tanulós tanfolyamon ellehet végezni? Nem nehezebb, hogy nincs ott az oktató?

Figyelt kérdés

csak a vizsgákra tudnék bejárni mert iskolába és dolgozni is járok és így nincs időm beülni oktatásra, viszont most van lehetőségem jogosítványt letenni és nem hagyom ott sem az iskolát és a munkahelyemet sem, gondolom ezt nem kell megmagyaráznom miért :)

szóval, van itt olyan vagy ismertek olyat akinek kiadták az anyagot és megtudta tanulni otthon? szakember segítsége nélkül?



2013. szept. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg ledumálható, hogy elméletre nem jársz be, persze ugyanúgy ki kell fizetni. A gyakorlati oktatás nyilván nem megkerülhető.
2013. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gyakorlatot nem is szeretném megkerülni addigra valahogy megoldom, de az elméleti órákkal vagyok bajban mert vagy suliban vagyok vagy 24órázok. A szabadságomat meg a gyakorlati órákra "tartogatnám"
2013. szept. 17. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Most már van elerninges oktatás. Nem tudom hogy nehezebb-e. Nekem nehéz lenne mert én szeretek kérdezni. Az elearninges oktatásnál nem a tantermi oktatás díját fizeted ki,hanem a távoktatási program HASZNÁLATI díját.Ez 15 ezer ft. Férjem most itt kezdte az oktatást: Töpi jogsi autósiskola. Bp-en. Van náluk távoktatás is:) [link] De ezen a linken megnézheted hol van a te városodban is olyan suli amelyik szerződésben áll velük: [link]
2013. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ :)

igen a gond ez, hogy én is szeretek kérdezni, hogy biztos legyek a dolgokban és nem felelőtlenül száguldozni akarok majd mint a sok őrült balesetet okozó ember az országban, a linknek utána nézek megtudakolok mindent ment a hasznos mindenkinek :)

2013. szept. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!