Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kollégiumo...

Flower00 kérdése:

Mi a véleményetek a kollégiumokról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ez így elég tág... Alapvetően a kollégium jó ötlet, és nagyon hasznos pl. azok számára, akiknek a lakhelye olyan messze van az iskolától/egyetemtől, hogy lehetetlen lenne a bejárás naponta.
2013. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képzeld el, ha nem lenne

Nagyon jó "találmány"

2013. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenek a körülmények, mennyibe kerül, stb. Voltam olyan koliban, aminél a legegyszerűbb albérlet is jobb ötlet (amikor rúgod a matracot, hogy rajtad kívül alszik -e benne valami más is...), de láttam olyan kolit is, ami szebb volt, mint a saját szobám otthon. Nem csak a körülmények, a szobatársak (azok száma és személyisége), a kolis szabályzat és rend, stb. mind mind fontos. A véleményem ezek alakítják ki. Ezért általánosságban azt gondolom, hogy jó ötlet, ha messze élő diákokat el tudnak szállásolni, de nem minden áron.
2013. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 17. 20:28
 5/5 anonim válasza:
Én most lettem kollégista,középsulis,és ahhoz képest nagyon jól bírom. Rosszra számítottam,és kellemesen csalódtam.Nagyon jól érzem magam. 8-an vagyunk egy szobában,így soha nincs csend.
2013. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!