Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Eötvös...

Mi a véleményetek az Eötvös József Főiskoláról? Illetve a kollégiumokról Baján (elsősorban a főiskolás koleszok érdekelnének. ), kolis bulik? Hogy fogadják az újakat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Juj, ilyen nevű főiskola is van? Még nem hallottam róla, de így nem sok jót mondhatok róla.
2010. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de még én sem hallottam róla.
2010. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Háát ez elég szomorú, hogy nem hallottatok róla... Bár én nem írtam volna ki így nyílvánosan... de nem bántásból mondom...
2010. szept. 2. 06:05
 4/13 anonim ***** válasza:

A kollégiuma nagyon jó,viszont a főiskola színvonala nagyon nulla.(bajai vagyok,anyukám ott tanít)

Bár az előnye,hogy nagyon könnyen be lehet kerülni.

2010. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ilyen főiskolára akarsz jelentkezni! Nem az, amit az első két hozzászóló írt.
2010. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Koleszos buli nincsen,Hetente egyszer van szerdánként E-party.(de nem kell nagy bulira gondolni).

Ráadásul Baja nem egy egyetemi város,sőt nem is egy nagy lehetőségekkel teli város.

Se boltok,se mozi.Van 2 bulizóhely,ahova befér 100 ember és ennyi.

Inkább nyáron nagyobb az élet,de én ha nem bajai lennék biztos nem jönnék ide.

Ráadásul előbb kap állást aki másik főiskolán végzett.Nincs jó híre az országban.

2010. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdésemre válaszoltak!
2010. szept. 2. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Aki azt mondja hogy ez az iskola egy nagy nulla, az nyilván még csak a honlapja környékén sem járt, nem hogy ott tanult volna valaha is... nyilván a legtöbb szak sajnos csak "átvett", így azokat a munkáltatók nem ismerik, nem érdemes tanulni őket, úgysem igen jut az ember munkához velük. Az óvodapedagógus, nemzetiségi óvodapedagógus, építőmérnöki képzése viszont JÓ! Az iskola alapjaiban véve ezekre lett anno létrehozva és pl vízügyi építőmérnöki képzés egyedül itt, és a BME-n folyik az országban. BME-n lehet bármerre szakosodni, legtöbben inkább más irányokba mennek nem a vizes dolgok felé, így már is előnyben van aki ezt a szakot szereti és tanulja... Csak hogy egy példával éljek tudtommal tavaly az összes építőmérnököt felvették BME-re EJF-ről, aki oda jelentkezett mesterképzésre. Szóval nem kell általánosítani, ez a főiskola sem rossz, csak olyan szakra kell menni, aminél van esélyed később! Rengetegen jönnek ide Nyíregyházáról, Debrecenből, Győrből... az ország minden tájáról... Mivel a vízügyesek kihaló félben vannak (megöregedtek), a szak nem divatszak, munka viszont lenne dögivel, a jobb tanulóknak már utolsó évben érkeznek az állásajánlatok, vagy ha nem, akkor is egy-két hónap után viszonylag nagy választék tárul eléjük... Építőnek mindenképpen megéri itt tanulni!
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... még annyi, hogy két koleszunk van. Az idősebb koliban többnyire a neveléstudományisok laknak, a felújított az a műszaki és közgazdaságtudományis épület mellett van közvetlen, így értelemszerűen ott műszakisok és gazdaságisok laknak többnyire, de azért itt is ott is előfordulnak a másik karról. A régi koleszban az élet borzasztóan jó... hatalmas bulik vannak, nem számít ki vagy, honnan jöttél, a koleszban laksz e, mindenki ismer mindenkit, mindenki köszön mindenkinek... Az újabb koleszban, mivel most lett felújítva, ezért kicsit kisebb az élet, nem lehet akkora bulikat csapni, illetve a legtöbb szobában nem csak saját fürdő és wc van, de saját konyha is, így annyira nem vegyülnek az emberek. Keddenként és szerdánként fősulis bulik vannak...

Az iskola nagy előnye (szerintem), hogy viszonylag kicsi, családias a hangulat, látásból tényleg mindenki ismer mindenkit, ha segítségre van szükséged, biztosan eltud akárki irányítani olyan személyhez, aki az adott tárgyból jeleskedett! Szívesen segít mindenki mindenben, legalábbis műszakin én ezt látom!

2011. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Abban igazad van, hogy a mérnöki szak jó itt, de ha jól tudom az már a PTE-hez tartozik.

Kedves kérdező, én sokkal jobban ajánlanám neked Szegedet.

(Sajnos hallottam olyat, hogy nagyon bizonytalan a főiskola jövője)

Nem szeretnék megbántani senkit aki ide jár, én csak a személyes véleményemet írtam le. :)

Sok sikert a felvételihez! :)

2011. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!