Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Eötvös...

Mi a véleményetek az Eötvös József Főiskoláról? Illetve a kollégiumokról Baján (elsősorban a főiskolás koleszok érdekelnének. ), kolis bulik? Hogy fogadják az újakat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 07:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mivel egy kis főiskoláról van szó, ezért évről évre küszködik az iskola sajnos, ez igaz... de ez abszolút nem észlelhető a diákéleten, és a tanulmányokon. Az építőmérnöki szakon a színvonal sem rossz.

Pécshez már, illetve egyelőre semmi köze nincs az intézménynek!

2011. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már rég nincs így, hogy az új koleszban vannak a műszakisok, sőt! Már lassan több neveléstudományis lesz a másik kollégiumban.


Amúgy én szeretem a koleszt, bár van egy-két ember, aki nem bír magával (kipofázza a másikat, sötöbö), de ezeket könnyen el lehet kerülni. Bár most felröppent a hír, hogy az egyik kollégium be lesz zárva (a régi), és csak az újba lehet majd költözni, de ki tudja, mi lesz ebből, 2-3 éve ezzel szívatják a népet.

2011. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam csak felújítják. Bár még nem olyan rozzant, mint ahogy sok Pesti, de azért valljuk be ráfér. :)
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!