Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek középiskolába?

Flower00 kérdése:

Hova menjek középiskolába?

Figyelt kérdés
Nem tudom hová menjek tovább tanulni.4-5 tanuló vagyok de inkább a humán tantárgyakból vagyok jó.Érdekel a pszichológia,de a családomon belül sokan ellenzik,Szerintük nehéz és már nincs jövője..A Teleki Blankára is gondoltam ,de hallottam pozitív és negatív véleményeget egyaránt...Hamar el kéne döntenem mert már 8-os vagyok.Inkább gimnázium érdekel mert szeretnék továbbtanulni.Előre is köszönöm a javaslatokat :))

2013. szept. 13. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakközépből is jó esélyeid vannak továbbtanulni. (Ha van valami ami még érdekel, akkor megéri egy olyan szakközépbe menni, ahol arról is tanulhatsz. Ennek az az előnye, hogy tizennyolc évesen lesz egy kapaszkodód. Ellenben a gimivel, ahonnan csak egy éretségivel távozol. (Azzal meg csak mekizhetsz.))


Egyébként ja, ma nagyon sokan mennek pszichológusnak. (Szegény betegek...)

2013. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet ,hogy igazad van :DD
2013. szept. 14. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!