Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet tenni ebben az esetben...

Lehet tenni ebben az esetben bármit is?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes és bejött ezzel a heti 5 testnevelés óra. Soha életemben nem sportoltam semmit sem. (Idén hajlandó lettem volna elkezdeni, mert nem mehet ez így tovább, viszont a rengeteg tanóra miatt nem tudok, így a két órát sem tudom kiváltani.) Járok emelt kémiára, és biológiára is mindenképpen szükségem lenne, de pont aznap van, amikor nyolc órám van és az utolsó kettő testnevelés óra alatt. Az emelt biológiát elrakni nem tudják máshova, a testnevelést meg nem tudom kiváltani. (Ezzel több osztálytársam is így van, úgyhogy most gondban vagyunk.) Holnap beszélünk a testnevelés tanárral, hogy mit fogadhat igazolásnak, mert ha kell elkezdek valamit. Fogalmam sincs, mit csináljak, mert a labdapattogtatásból és a fejenállásból nem fogok megélni. Arra a plusz két bioszra meg szükségem van, mert állatorvosnak készülök. Nem csak én vagyok ezzel így, hanem rengeteg osztálytársamnak is kellene.
2013. szept. 2. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelezzétek a problémát az osztály főnöknek is, majd az igazgatónak. Azonban 9. osztályban nem kell még fakultációt választani, így lehet nem engedi meg. 11. osztályban kell választani, mit akarsz emelt szinten tanulni.
2013. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem fakultáció, hanem az indult természettudományos osztálynak tartott plusz óra, amin sokkal több dolgot adnak hozzá ahhoz, amit órán tanulunk. (Azért nem abba az osztályba mentem, mert nyolcosztályosba járok.)
2013. szept. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!