Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy magántanuló nem megy...

Ha egy magántanuló nem megy be az évzáró vizsgára mit csinálnak bele?

Figyelt kérdés
Megeszik élve?:D Viccen kívül: ha nem megy be, és ugye csak akkor van lehetősége számot adni a tudásáról, mit csinálnak? Gyámügynek szólnak mondjuk vagy feljelentik a szülőket vagy "csak" megbuktatják a diákot?
2013. aug. 25. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos következményét (szerintem megbuktatják), de miért ne mennél be? (már ha persze rólad van szó)

Semmit veszíteni valód nincs, még akkor sem ha nem tanultál, legrosszabb esetben is az történik, mintha meg sem próbálnád.

2013. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbuktatják.
2013. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen rólam van szó sajnos. Tanultam csak nem eleget, és szerintem bukás lesz:/ És félek bemenni mert a tanárok szigorúak..


Köszönöm a válaszokat!:)

2013. aug. 25. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nade milyen tárgyból?

Többől?

Azért menj be szépen, hátha nem lesz olyan nehéz

2013. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem mutatkozol, nagyon fognak rád pikkelni.

Úgyhogy én a helyedben megjelennék

2013. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magántanuló vagyok vagyis nekem most készség tantárgyakat kivéve mindenből vizsgáznom kell.
2013. aug. 26. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!