Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom meg találni azon...

Hol tudom meg találni azon hallgatókat, akik felvételt nyertek Pázmány Bionikára? És hol tudok informálódni felsőbb évesektől hogy mit hogy merre az elején?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az infókat úgyis megkapod az egyetemtől, felesleges ezt siettetni. Semmiről nem fogsz lemaradni nyugi.
2013. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha jól tudom, ma vagy holnap adják postára az információs leveleket, úgyhogy ha szerencséd van, még a héten odaér hozzád. Abban benne lesz minden szükséges információ és link azokhoz az oldalakhoz, amelyen látod majd a csoportbeosztásodat és a ti segítésetekre meghívott felsőbbévesek elérhetőségeit is, tőlük minden kérdésedre választ kapsz majd.
2013. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd lesznek fészbúk csoportok. Ha felvettek, majd az animátorok bevesznek oda benneteket. Később ez lesz a tankörötök, olyan mint egy osztály. Igen meghatározó lesz a későbbiekben hová kerülsz, mert általában együtt szokott maradni a csoport. Első félévben pedig csak együtt vehetitek fel a tárgyakat.
2013. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!