Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tőletek is kérte az osztályfőnök?

Tőletek is kérte az osztályfőnök?

Figyelt kérdés
Március elsején behozott egy papírt, hogy írja rá mindenki melyik felsőoktatási iskolába jelentkezett továbbtanulás szempontjából. Most üzent facebook-on, hogy feltölt majd egy táblázatot, és írjuk bele a felvételi eredményeinket. Ezt tényleg le kell adnia a gimnáziumunknak? Más osztályban azt hallottam, hogy nem kérték. Őszintén szólva zavar, mert vannak olyan osztálytársaim, akik előtt nem szívesen hirdetem, hogy hova jutottam be, meg aztán tényleg azt gondolom, hogy csak neki kellenek ezek az adatok, de úgy állítja be, mintha hivatalos iratok lennének. Sosem foglalkozott velünk, most mégis állandóan a táblázataival zaklat, és agyunkra megy már.
2013. júl. 3. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk is közölni kell majd a sulival, elvileg kötelező statisztikát vezetniük erről, szóval nem (csak) a személyes kíváncsiságát hivatott kielégíteni.
2013. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na, ennek örülök.:) Mert őszintén szólva tényleg nagyon idegesített már, hogy miért csak nekünk kell megadni, más osztályban meg nem érdeklődnek.

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 3. 22:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam ilyenről, hogy kötelező megadni. :O Mivel semmi nem köt oda és szabad ember vagy, így eldöntheted, hogy megadod-e. Ha ennyire nem akarod, akkor ne add, tök mindegy mit mond.
2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%
Képzelem milyen szakra mehettél, ha ennyire szégyelled. :D :D Már bocsi.
2013. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 eperke20 ***** válasza:
Milyen szakra mész? Amúgy nálunk (szakközép), annyit kérdeztek, hogy maradunk-e vagy más suli. Nem kérdezték meg, hogy okj vagy egyetem, vagy milyen szak. Amúgy meg tök mindegy milyen szakra megy, nálunk pl amikor kérdezték és mondtam, hogy milyen szakra megyek (kereskedelmi okj) páran ezen röhögtek... Ha tudom, hogy ilyen a reakciójuk én sem mondtam volna meg.
2013. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na ugye?! Vannak ám idióta emberek..:/

Amúgy egyáltalán nem gáz a szakom, pénzügy és számvitelre jelentkeztem, de tudom nekik is milyen lenne a reakciójuk.. Egyik idiótább, mint a másik, örülök, hogy szabadulok ebből a suliból.

Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 6. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!