Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért nagyon...

Szerintetek azért nagyon lepontozhattak emelt szintű szóbelin (kémia), ha sokat kellett kérdezni, de végül kihúzták belőlem a jó választ?

Figyelt kérdés
Normálisak voltak a vizsgáztatók.

2013. jún. 10. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem tudom.

nekem spec a kémiánál az volt, hogy mondtam összefüggően, jól felépítetten, mindent elmondtam volna amit kellett, a vizsgáztató meg miközben mondtam, közbekérdezett, és DIREKT összezavaró jellegű kérdést (vagyis rosszul mondta el azt, amit én jól elmondtam, és visszakérdezett, hogy ugye?..)

emiatt ha képesek levonni pontot, én kiherélem őket :D


viszont biosznál meg elmondtam, és utána kérdegettek, hogy elmondjam azt, ami a javítókulcsban van. belőlem is néha úgy kellett kihúzni, gondolom max pontot nem kapok az előadásra, de amit tudtál azt tudtad :)

2013. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!