Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így kémia és biológia érettség...

Így kémia és biológia érettségi után mit tippeltek a ponthatárokról? Csökkenni vagy növekedni fog?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak ismerőseitek, akik érettségiztek szintén, így tudjátok sokan, hogy teljesítettek. Mer én eléggé azt hallom vissza, hogy 45-60 lett összességébe.
2013. máj. 15. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy természetesen elsősorban orvosi, fogorvosi, állatorvosi és gyógyszerészeti szakokra lennék kíváncsi.
2013. máj. 15. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bizonytalan vagyok. Azokból kiindulva, akikkel ma egy osztályban vizsgáztam, azt hinném, hogy egységesen mindenkinek ultra sz@r lett. Viszont épp itt GYIK-en olvasok olyanokat, hogy 70-80-90 %... kémiából! Szóval nem tudom. Ismerőseim közül különben én vizsgáztam egyedül. Bioszom jó lett, de a kémiám az botrányosan rossz. Pedig tényleg sokat készültem, rengeteget gyakoroltam. Szóval nem tudom. Biztos vagyok benne, hogy nem fognak növekedni a ponthatárok, de hogy csökkenne, arra nem esküszöm meg...
2013. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én magamból kiindulva azt mondom, hogy csökkenni fognak... a közép kémiám, amit most októberben csináltam 15 ponttal lett jobb mint az emelt kémia.. hát ha még csak biosz emeltre kellett volna készülni az is sokkal jobb lett volna.. én úgy gondolom, hogy csökkenni fog.

SOTE-FOK

2013. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly is ez volt, pár ember verte a nyálát, hogy milyen jó érettségit írt, és, hogy 10-15 ponttal biztosan emelkedni fog a ponthatár... Ehhez képest a többség 60% körülire írta az emelt érettségiket, a ponthatárok pedig inkább csökkentek.

Szerintem idén se lesz túl nagy változás, +/- 5 pont a tavalyihoz képest.

2013. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sem fog nagyon változni. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem azoknak lesz csak biztosan veszett ügy az idei felvételi, akiknek valamelyik felvételi tárgya (főleg kémia-fizika) olyan rossz lett, hogy az 50 pluszpont is ugrott. Édesapámtól hallottam valami olyasmit, hogy idén 2/3 annyian jelentkeztek orvosira, mint tavaly, szóval szerintem továbbra is marad a 420 körüli ponthatár, talán még a SOTE-n is annyi lesz, ott azt hiszem, tavaly 430-35 körül volt. De nem vennék rá mérget. :D
2013. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!