Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem megyek be emelt...

Mi van ha nem megyek be emelt érettségire?

Figyelt kérdés

A középszint már megvan, de mivel lókukit sem tanultam rá, és kb holnap lenne, ezért úgy gondoltam eltrógerkedem az emelt infót :D


Szóval a közép infóm meg a közép matekom duplázásával van kb 400 pontom az meg elég bőven az 1. helyre amit beírtam



Lesz ebből valami problem?



#szeretemazuborkat
2013. máj. 13. 01:36
 1/7 anonim válasza:
hú b@zdmeg én az angollal voltam így előző héten :D végül elmentem, te is menj el valamit összebohóckodsz, a leges legvégső elszámolásnál úgy is a jobbik számolódik automatikusan szal vesztenivalód nincs
2013. máj. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Akor az van, hogy feleslegesen szültek meg téged.
2013. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha emelt infora semmit sem tanultál, lehet, hogy nem is érdemes elindulni, ez nem angol, ahol szinte csak szókincsben van eltérés.
2013. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmehetnék, csak a közép 93% lett, ráadásul duplázok, szóval nehezen írnék annál jobbat... :D


Meg akkor még +1 szóbeli amire tanulni kéne, csomó macera...

2013. máj. 13. 11:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Hopp.. Nem holnap lett volna, hanem ma


Szerintem akkor a kérdés eldőlt xD

2013. máj. 13. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Fizettél érte?

(a vizsgalehetőségért)

2013. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a-a
2013. máj. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!