Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek nem...

Egyetemisták! Nektek nem fárasztó az egyetemi lét?

Figyelt kérdés
Hétfőtől csütörtökig vagyok,ált 1,néha 2 buli,tanulás olykor-olykor és mégis szinte állandóan fáradt vagyok...persze élvezem nagyon,de akkor is fárasztó. Másnak nem?
2009. szept. 25. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
De, nagyon. ez a félévem különösen szörnyű. idén még nem tudtam bulizni, nem is nagyon fogok. minden nap van reggel 8kor kötelező gyakom, amiken nem lehet alkoholmámorban részt venni. heti 2 olyan napom van, amire beraktak egy-egy tömbösítést, az egyik reggel 8tól délután 5-ig tart, a mások szintén 8tól 2-ig. fullon van az órarendem. agyhalál.... de ha megleszek a szigókkal, februártól már háváj lesz:P
2009. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az első félévem. Az első két hét még szörnyen fárasztó volt a napi 2-2,5 óra utazás miatt, de kezdek beleszokni.
2009. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen,nekem is fárasztó.Én nekem inkább azt kéne megszoknom,hogy a tanulást hogyan iktassam be,mert ha mindent meg akarok tanulni,amit órákon leadnak ( nappalin),akkor minden délután suli után még tanulhatnék,ami nem mindig megy. Viszont ha nem tanulok rendszeresen,a vizsgaidőszak egy halál lesz,ezt nem akarom! De nekem sincs időm másra mint: napközben órák, max heti 2 sport,tanulás otthon és ennyi.bulizni nincs kedvem mert minden nap 8-ra megyek,kinek van kedve hullán megjelenni reggel? Max. egy hónapban egyszer szombaton elmegyek.ja,van egy pasim,aki újabban folyton aludni lát...:) hát remélem,hamar beleszokok,bár csak most kezdtem a sulit,nem tudom elképzelni hogy 4 évem csak így teljen hogy tanulás-alvás...és kész...:S
2009. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!