Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek nem...

Egyetemisták! Nektek nem fárasztó az egyetemi lét?

Figyelt kérdés
Hétfőtől csütörtökig vagyok,ált 1,néha 2 buli,tanulás olykor-olykor és mégis szinte állandóan fáradt vagyok...persze élvezem nagyon,de akkor is fárasztó. Másnak nem?
2009. szept. 25. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Evvel én is így vagyok, mondju a 80 perces órák eléggé fárasztóak tudnak lenni, de így sincs még túl sok órám, mégis fáradt vagyok. Oo
2009. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem leginkább a korán kelést fáraszt, ja és , hogy hiába x városból x városba megyek, az egyetem a világ végén van, így kb 1 órát utazom csak oda.
2009. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Majd amikor 12 órákat fogsz dolgozni, nem csak heti négy napot, akkor már nem is tűnik majd olyan fárasztónak. Akkor már bulizni sem lesz erőd... Hehe... Fárasztó... Ez jó vicc.
2009. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Utolsónak: képzeld nekünk a gimnázium után ez minősül fárasztónak, bunkózni meg a te jó édes... na avval bunkózz...
2009. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

én szelektálom a dolgaimat,állitok fontossági sorrendet

igy van idő sulira,bulira,páromra,barátokra és még néha a szülőkhöz is megyek

nem jáárok be minden órára,tanulni vizsgaidőszakon kivül csak ha nagyon muszáj (beadandók elég idő igy is)

2009. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Érthetetlen a nyavalygásod oka. Itt az ideje megszokni, hogy hogy az élet fárasztó. Szedjél vitamint és sportoljál, és bulizz kevesebbet, hogy jobban bírd a gyűrődést. Vannak, akik munka, és túlórázás mellett tanulnak, ÉS még családot is fenntartanak, gyereket nevelnek...
2009. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is fárasztó:) Mikor délután 4-kor 5kor (esetleg 8kor) hazaérek, már tök fáradt vagyok, alig van erőm másra....De amúgy nem értem miért kell egy ilyen kérdésért leszólni:D Nem nyavalygott szerintem, h neki mennyire rossz vagy ilyesmi, csak mondta h ő fáradt...nah mindegy...
2009. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha elégé annak tűnik, főleg a 3-4 órás gyakorlatok tudnak kikészíteni, vagy épp a 3 órás kémia előadások... És én még csak bulizni sem járok! 1-2 havonta eljutok egy teaházba vagy valami...
2009. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell "bulizni" járni és nem leszel fárdat Bár csak húsz éves vagyok, egyszersem voltam mégis itt vagyok.
2009. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem buli nélkül is fárasztó :) persze nem panaszkodok, tudom h másnak is lehet rossz napja, de ha valaki lehúzott már egyszerre, pisi, kaja nélkül egy 7órás szerves labort, ahol mindenféle büdös és picit mérgező gázok keringnek, az érti miről beszélek :D
2009. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!