Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktátok fizetni az...

Ti hogy szoktátok fizetni az e-felvételi díját? Én a banki átutalás folyószámláról jelöltem be, de ezt most nem vágom hogy kell.

Figyelt kérdés

Tavaly lehet nem ezt jelöltem be ,ilyenkor nem tudom hogy kell ,be kell lépnem a saját bankomba? Lehet ,hogy inkább az online kártyás vásárlást kellett volna választanom?


köszi előre is!


2013. márc. 1. 08:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az a baj,hogy nem is szoktam neten utalni pénzt... :/

Ez a netbank ,ugye ? Bocsi ,de tök hülye vagyok ehhez.:D

Gondolom akkor kellene hogy legyen ott egy regisztárációm ,vagy fiókom ,vagy valami ilyesmi...

2013. márc. 1. 08:21
 2/14 anonim ***** válasza:

ha van visa kártyád, akkor online kártyás a legjobb, mert azonnal átirányít a bank oldalára, kitöltöd, és a felületen megjelenik, hogy nincs tartozásod, tehát fizetés pipa.


ha átutalás, akkor igen, a bankod internetbank felületén kell átutalni - ebben az esetben több nap, mire megkapják, de ez nem baj! csak nem fogod rögtön látni a rendszerben.


a testreszabás alatt még módosíthatod.

2013. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ,csak már hitelesítettem ... :/
2013. márc. 1. 08:23
 4/14 anonim ***** válasza:
és még mindig van egy 3. opció, hogy felírod az adatokat, hogy hova kell utalni, bemész a bankfiókodba személyesen, és ezt megteszik neked.
2013. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

akkor majd újra kell ,ugye ?

na mind1 ,köszi azért ,hogy írtál!!

2013. márc. 1. 08:23
 6/14 Specus válasza:
hol bankolsz? Ha be van állítva az oldalról be tudsz lépni az adataid megadásával, ha nem akkor menj be személyesen, és csináld meg ott. Én is tegnap voltam.
2013. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
többször is lehet hitelesíteni, de mindig a legutolsó lesz az érvényes! fel is adtad postán? vagy ügyfélkapus?
2013. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja ,ügyfélkapus vagyok szerencsére
2013. márc. 1. 08:29
 9/14 anonim ***** válasza:
nem baj, határozottan emlékszem, hogy nincs belőle baj, ha többször van hitelesítve - az utolsó a döntő.
2013. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen ,tényleg! köszi :)
2013. márc. 1. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!