Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van egyáltalán...

Szerintetek van egyáltalán esélyem? Próbálkozzak még? Vagy adjam föl?

Figyelt kérdés
előre közlöm h nem vagyok az a könnyen föladom típus.. :)szóval az van h most vagyok 11 es.. és szeretnék majd továbbtanulni pszichológiát.. de nem vagyok túl jó tanuló a 9 es és 10 es átlagom is csak 3 as vagy 3 egész akármennyi... most nagyon a fejembe vettem h pszichológus akarok lenni.. és tudom h nagyon kell tanulni.. ezért már nyár végén elkezdtem tanulni.. és megfogadtam h nagyon fogok tanulni. szerintetek így van esélyem h fölvesznek majd pszichológiára?? már elég jól informálódtam utána néztem h h mükszik mik a feltételek ráadásul most is van pszichológiai alapism. órám
2009. szept. 5. 18:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a hosszan kifejtett választ.. megtehetjük anyagilag h nyelvsuliba menjek.. csak én németből fogok nyelv vizsgázni nyilván... :) bár utálom de muszáj lesz.. :S:S a hétvégém is azzal megy h tanulok tanulok tanulok.. remélem h lesz elég kitartásom.. am meg már elég jól informálódtam h hova mennyi pont kell.. alig van pár pont eltérés..:S remélem h ez nem megy már följebb mm a ponthatár.:P az egyik emletem a biosz lesz a másikat még nem tudom:S köszi mindenkinek ^^
2009. szept. 13. 11:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha bioszból csinálsz emeltet, akkor felesleges még egy másik tantárgyból is, ha lesz nyelvvizsgád. Vagy ha két emeltet akarsz, akkor a nyelvvizsga "felesleges" (bár az később úgyis kell).

Mivel max. 80 pluszpontod lehet, hiába van 40-40 az emeltért, és 35 a nyelvvizsgáért, úgyis csak 80-at számolnak be.

2009. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!