Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Mi legyek?

Mit válasszak? Mi legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek segítsetek! 15.ére el kéne döntenem milyen faktot válasszak, de ehhez több dolgot is tudnom kéne...

A gondom az, hogy semmilyen jövőkép nincs a fejemben.. Még csak azt sem tudom miből vagyok igazán jó.. Bár úgy gondolom engem a nyelvek érdekelnek inkább.


gimnáziumba járok, 4+1 éves tagozatra, most vagyok 11.-es, németes vagyok, most jött be a második nyelv (angol), már van németből középszintű érettségim (5-ös, nem emlékszem hány %) és középfokú szóbeli nyelvvizsgám van (német). Most szeretnék infóból középszinten, illetve németből emelt szinten érettségizni.


Nézegettem az oktatas.hu-t és a felvi.hu-t, de hamar feladtam mert egy kukkot se értek belőle.. Kérlek segítsetek. Hol találok valami normális leírást a továbbtanulásról, hogy milyen iskolák lennének jók nekem.

Igazából semmit sem tudok a felsőoktatásról.. Jó lenne valami leírás ahol egy helyen minden szerepel..


2013. febr. 9. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!