Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek pszichológus...

Szerintetek pszichológus legyek v inkább mást válasszak? (l/14)

Figyelt kérdés

Illik-e hozzám ez az állás?

nagyon szeretem a divatot meg ilyesmit sztem van is érzékem hozzá,de jó tanuló(ötös) vagyok,ezért olyan szakmát szeretnék tanulni,amihezn diploma is szükséges,gondolkodtam már rajta h esküvőszervező leszek(ahhoz sajnos nem kell diploma).és arra az egyetemre is nehéz bekerülni,ahol pszichológiát lehet tanulni.és am annak ellenére h "szeretek tanulni"félek tőle h egyetemen nem fogok bírni annyit megtanulnih.


2012. jún. 25. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak azért nem választod azt, amit szeretnél csinálni, mert ahhoz "sajnos nem kell diploma"? Hát ez elég fura hozzáállás...

Fiatal vagy még, ezért elnézhető, de ezen változtass majd, mert a megítélésed nem azon fog múlni, hogy diplomás vagy-e, vagy sem, hanem, hogy jól végzed-e a munkádat, akármi is legyen az.


Hogy mi illik hozzád, azt mi nem tudhatjuk.


Az egyetemet biztosan bírnád, nagyon kevés ember van, aki effektív nem bírja, más kérdés, hogy akarja-e valaki csinálni.

Az egyetemek sem egyformák amúgy.


Még alakulni fog a személyiséged, a középiskola 4 éve rengeteget változtat majd rajtad, 2-3 év múlva már valószínűleg több elképzelésed lesz a dolgokról.

2012. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen végzettséged van... ha találsz vele munkát és még olyat is ami szórakoztat..akkor nem tök mindegy, hogy van-e egy diplomád a szekrényben vagy sem??
2012. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!