Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok teljes testnevelés...

Kaphatok teljes testnevelés felmentést?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok és egyébként is utálok tesizni.Eddig részleges felmentésem volt,de nem nagyon ért sokat,mivel nagyon béna vagyok,és alig tudok vmit is megcsinálni (pl. kötélmászás,szekrényugrás.. a halálom) meg a többiek előtt is ciki hogy semmit nem tudok megcsinálni.Az a kérdés hogy megkapnám e a teljes felmentést?
2009. szept. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg rábeszélni a tanárt, hogy a futás helyett tornáznod kelljen. Ahol nem kell loholni, ott nem okoz hátrányt az asztma. Pl. kondícionálás vagy fitnessz.
2009. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Menj el a dokidhoz és kérdezd meg, hogy nem kaphatnál-e teljes felmentést testnevelésből,mert úgy érzed, hogy a részleges felmentés nem megfelelő számodra és teljes felmentést szeretnél. Esetleg beutal néhány kivizsgálásra, de mindenképp az orvosoddal beszélj először, mert az orvosi papírt a tanárok is elfogadják.
2009. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön be, keress egy orthopéd szakorvost, és gerincferdüléssel próbáld magad felmentetni!:)

Én magántanuló voltam és, hogy legalább ne kelljen tesiből vizsgáznom a suliba mondták, hogy ezt csináljam.

A dooki ír egy javaslatot, majd az iskola-orvoshoz kell bevinni/vagy igazgatónak és felmentenek.

2009. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól,hogy asztmás vagy még talajtornát csinálhatsz , de még gerincferdüléssel is.Akkor meg gyógytornára küldenek, ami ugyanaz. Tehát ez a gerincferdüléses dolog sem túl jó.
2009. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pont ezaz, hogy a futásokat még csakcsak megcsinálom,de az ilyen talajtornákat,szekrényugrást,tornász dolgokat nem tudom megcsinálni :SS ezért kéne a felmentés

majd megmondom a dokinak,hogy nem megfelelő a részleges és szeretnék teljeset!

nagyon köszönöm mindenkinek! :)

2009. szept. 5. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket én se tudom megcsinálni :S


a kötélmászás pont most órai anyag nálunk és nem tudok köteletmászni,a tanár meg kiröhögött én meg beszóltam neki.Nem szokásom tanárnak pofázni,de ezt nem hagyhattam...


Én is megyek majd részleges felmentésért orvoshoz:DD

2009. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen fújó biz*aszok és kész, de miért utálsz tesizni? ha sz*r az állóképességed akkor bicóz félév alatt megfog látszani! (tapasztalat. amikor futottuk a coopert alig futottam 2,5kilómétert, aztán elkezdtem bicózni ma már 12 perc (vagy mennyi is volt az a cooper-teszt) 2x annyit futok..)
2009. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor itt nem is az asztma a mérvadó probléma.Én se vagyok valami ügyes.Csípőproblémám van kiskorom óta.Régen jártam táncolni,úszni stb.De a talajtornához én is béna vagyok ettől függetlenül.
2010. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!