Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy merjem elmondani neki?...

BigBoy012 kérdése:

Hogy merjem elmondani neki? többi lent.

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és nemrég anyám megtudta a rosszjegyeimet (8db 1-es nem vagyok rá büszke). Mikor megtudta nagyon kiabált velem, több pofont is adott fenyegetett. Ma feleltem fizikából, és tudtam is egy közepesre de a tanár 1-est adott, helyrementem és valamire visszaszóltam és beírt még egy eggyest. Hogy merjem elmondani anyámnak hogy kaptam 2db 1-est fizikából? félek tőle.

2013. jan. 25. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársamat is kihívta (lány) és elég jó tanuló meg kellet csinálnia pár feladatot és mindent tökéletesen meg is csinált és adott neki egy gyenge 4 est.
2013. jan. 29. 19:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Visszaszólásra akkor sem a tantárgyi egyes való, van a naplóban hely a magatartás rovatban is. Még jó, hogy nem a hiányzó vagy késedelmesen befizetett osztálypénzre adnak tantárgyi egyest, ahogy még a mi időnkben.
2014. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!