Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel merjem-e venni a matekot...

Fel merjem-e venni a matekot faktnak, ha nem igazán szeretem, mert nincs hozzá túl jó logikám, de egy négyest gyakorlással év végére mindig összehozok?

Figyelt kérdés
Jelenlegi elképzelésem szerint banki szakügyintéző szeretnék lenni, de még lehet meggondolom magam, mindenesetre irodai munkában tudnám magam leginkább elképzelni.

2012. okt. 29. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. És a banki ügyintéző szakmát is átgondolnám.
2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Mert egy banki szakügyintéző mit csinál konkrétan? Mennyire kell neki a matek?

Akkor milyen irodai munkát célozzak meg magamnak?

2012. okt. 29. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Bankban nem lehet dolgozni magas szintű matematikai tudás nélkül.
2012. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt hiszem más után kell néznem...
2012. okt. 31. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne. Szerintetek a bankos kisasszonyok mennyire tudnak matekozni? Hát maximum középszinten. Ha nem kell vért izzadnod a négyesért, és egy ötöst is ki tudnál hozni magadból, akkor menj faktra, ha nem, akkor gondold át még egyszer. De inkább a tanároddal konzultálj, ő jobban fogja tudni. Én nem jártam matek faktra, és az egyetemen 3 félév matekból (mérnököknek) egyiken sem hiányzott különösebben.
2013. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 25. 23:32
 7/8 anonim válasza:
Szerintem se. Annak idején én is nagy dilemmában voltam, hogy a gimiben az angolos vagy a matekos osztályt válasszam-e, hát nagyon nem bántam meg, hogy az előbbi mellett döntöttem. :) Matekból már a 4-es sem lesz meg most év végén. Igaz, az orvosira készülök, ott meg túl sok szükségem úgysem lesz rá :D
2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!