Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a 90%-os emelt...

Mennyire nehéz a 90%-os emelt matek érettségit megírni?

Figyelt kérdés
Elég jól megy a matek, fakton is kb én meg egy màsik gyerek dolgozunk az órán mondunk meg mindent, az ilyen fontosabb vizsgáim is nagyon jól szoktak sikerülni, (felvételi, érettségi) de azért mégsem tudom hogy mekkora droid kell legyen valaki a 90-es emelt matekhoz?

2013. jan. 21. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján fent vannak az előző évek írásbelijei, ott meg tudod nézni, hogy kb. mire számíthatsz. Egyébként nem teljesíthetetlen, de elég jónak kell lenni hozzá.
2013. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire kell írnom hogy felvegyenek majd jövőre a célzott szakra, ugyhogy szerintem elkezdek gyakorolni:)
2013. jan. 21. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Közgáz?
2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alkalmazott közgazdaságtan :)
2013. jan. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!