Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi nehéz így megírni a...

Mennyi nehéz így megírni a töri érettségit?

Figyelt kérdés
Sosem voltam jó töriből, mert nem is szeretem. Mindig 3-as volt belőle, tehát nem vittem túlzásba a tanulást. Félek, hogy megbukok az írásbelin:/ Mennyire nehéz megírni?
2011. márc. 15. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy sík hülye, akkor nem buksz meg. Józan paraszti ész meg szövegértés kell hozzá.
2011. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, mert mindenhol ezt írják, hogy nagyon h.lyének kell lenni ahhoz, hogy vki megbukjon. De én akkor is azt érzem, hogy h.lye vagyok belőle.
2011. márc. 15. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

De ahhoz, hogy töriből megbukj, nem csak töriből kell teljesen sík gyökérnek lenned.

Már ne haragudj, de szerintem azzal az emberrel, aki törin megbukik, tényleg nem sok mindent lehet kezdeni.

Annak már józan paraszti esze sincs.

2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fogsz megbukni. Én se tudtam soha a törit, nem is szerettem, mégis 56%-os lett az írásbelim. Nem olyan hű de jó eredmény de azért mégse bukás. :)
2011. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) De akkor is olyan rossz, mert a töri tanár állandóan azt mondogatja, hogy egyre nehezebb a töri érettségi, és már nem biztos benne, hogy mindenki át fog menni:/ Pedig nem szeretnék megbukni semmiből, mert igazából nekem csak a biosz fog számítani a továbbtanuláshoz, és inkább arra tanulok.
2011. márc. 15. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szegedi vagy baráti áron vállalok felkészítést érettségire. Amúgy egy középszintű érettségi nem egy nagy ördöngösség.
2011. márc. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szegedi vagyok:) Azért köszi:) Hát nekem elég nehéz a töri, mert olyan szinten nem érdekel:/
2011. márc. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!