Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Milyen...

Mit gondoltok erről? Milyen embereknek való az egyetem?

Figyelt kérdés
Átlagos képességű, 21 éves lány vagyok. Van egy OKJ-s szakmám. Sosem voltam kitűnő, színötös, de szeretnék egyetemre menni. Milyen embereknek való az egyetem? Szerintetek meg fogom tudni csinálni? Feleslegesen nem akarok belevágni. Akik a gimnáziumban közepesek voltak, azok felzárkózhatnak egy egyetemen, vagy meg fogok szakadni?
2013. jan. 20. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan emebreknek való, akik tudják, mit szeretnének. Nekem az jön le, Te csupán egyetemre mennél. Ennek szerintem semmi értelme. Ha viszont konkrét elképzelésed van, akkor neked való.
2013. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy a szak leírása felesleges, de konkrét elképzelésem van, történelem szakra szeretnék járni 3 éve, tehát a választással nincs gond, inkább a képességeimben nem vagyok biztos.
2013. jan. 20. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig tudtál történelmet tanulni, akkor nem lesz gond. Magolós szak, készülj fel rá.
2013. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!