Melyik nem büfészak?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jöttök, hogy a média, kommunikáció, turizmus és andragogia mind büfészakok. Szeretnék érdeklődni, hogy akkor ti mit ajánlanatok? lehetőleg be csak biokémikus és hasonló foglalkozással alljatok elő

2013. jan. 19. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A földrajzról is ezt mondják miközben látom, hogy mások állandóan bulizgatnak, mennek mindenfelé én pedig fárasztom az agyamat a rengeteg tanulnivaló miatt. Szóval nem büfészakok, csak sok a hülye, aki el van szállva az atomfizikus képzettségétől.
2013. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a földrajz nem büfé, csak a többi ttk-s szakhoz képest könnyű (kivétel talán a környezettant, mert az egy vicc). nyilván egy andragógiához hasonlítva nagyon nehéz, nem is fikázni akarom, csak megállapítom a tényt. egyébként végzős matekos vagyok.
2013. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen mérnök (kivéve a környezetmérnököt :D )
2013. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A büfé szak nem azért büfé szak, mert könnyű, hanem mert ha elvégzed, akkor a büfében találsz majd állást.


Mindhárom büfészak.


Gépészmérnök, villamosmérnök, mérnök infós, stb...

2013. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de vannak ezeknél komolyabb humán beállítottságúaknak való szakok is.
2013. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó, de nem mehet mindenki mérnökire csak azért mert az nem büfészak!! en teljes mértékben humán beállítottságú vagyok, a nyelvek mennek jól és azokat is szeretem, ezért akarok turizmusra menni, mert valóban ez, azon belül is a rendezvényenszervezés vagy szállodai, utazásirodai állás érdekelne, de leginkább a rendezvényenszervezés, mert ez az, amit úgy érzek, hogy maximális odaadással tudnek csinálni. Mondhatják hogy mérnökire kell menni, de hogyha azt nem tudom rendesen csinalni, akkor rosszabbul járok mint bármely büfészakkal...
2013. jan. 20. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül, vannak komolyabb bölcsészszakok is.

Pl szerintem a nyelvszakok jó.

Vagy pszichológia.

De ne ilyen andragógia meg ilyesmi marhaságokra menj. Egy ilyen sokat ígérő keveset adó szakra járok én, csak reál változatban. Semmi megbecsülése.

Ne menj olyan szakra, ami azt ígéri, hogy majd mindenhez fogsz érteni, mert közben semmihez se fogsz.

Meg ne menj divatos tucatszakra.


Történelem pl? Vagy... Anglisztika? Keleti nyelvek és kultúrák?

2013. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!