Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én csesztem el a matek...

Csak én csesztem el a matek felVételit?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Egyszerűen kész KO lett. Olyan kevés idő volt. Jò ha kész a fele. A végéböll is épp csak belekapkodtatbam pár feladatba. Ès pont a matek pontját duplázzák a sulimhoz.

2013. jan. 19. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát képzeld, én 5-ös vagyok matekból, amikor próbaképpen írtam feladatsorokat, mindegyik negyvenakárhány pontos lett. Na most ehhez képest a kávésból ha az életem múlt volna rajta se tudtam volna kicsikarni semmi megoldásfélét :D Az előtte lévő feladatban, hogy hol a D pont, azt se tudtam, ezért értelemszerűen az azutánkövetkező részfeladathoz hozzá se tudtam kezdeni, mert nem volt meg az a megoldás.

De ez mind semmi: vérzik a szívem, ha arra gondolok, hogy a legpofonegyszerűbb feladatot, a kombinatorikát is sikeresen elb*sztam :DD

Szóval ez vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül :)

14/L

2013. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz mint az elottem szolo :) eddig 45 pontosokat irtam gyakorlasnak..most meg kaves feladat KO :/
2013. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Magyart ti tudtátok? A 3. feladatnál mi volt a 2.hiba a telefonálásnál?
2013. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én ahhoz azt írtam, hogy

1. nem mutatkozott be

2. nem adta meg pontosan a címet, ahova segítséget vár

Aztán kitudja, jó-e.

Amúgy én a magyarban azt nem tudtam, amikor le kellett írni, hogy mi milyen mondatrész (asszem ez a 4-es volt). A pompávalhoz azt írtam, hogy módhatározó, az összes többihez meg hogy eszköz xD

2013. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy elcsesztem, hogy végigbőgtem az utat hazafelé menet. A matek egy nagy no comment. Örülök, ha összesen 40 pontom lesz pedig 4,9 az átlagom.
2013. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, baxus az utat azt én is végigbőgtem hazafelé, anyum meg apum sem bírt megvigasztalni, pedig mondtak nekem már mindent. A magyar lesz olyan 45 pontos. Felhívtam a magyar tanáromat, vele tök jóban vagyok :)... mondtam neki, hogy mit írtam a fogalmazáshoz, azt mondta jó, meg örül neki meg minden. Ő is megnézi majd a feladatlapot, azt ígérte :D


De a matek az kegyetlen rossz lett. Örülök, ha húsz pont összejön rá :/ Állítólag a matek mindig ilyen nagy kitolás. Nem is az, hogy nem tudtam ( 1 feladatot leszámítva), de ezt 45 perc alatt NEM LEHET RENDESEN VÉGIGCSINÁLNI!3-4 feladatban bele sem kezdtem... :/

2013. jan. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!