Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontos felvételit kell...

Hány pontos felvételit kell írni, hogy bekerüljek az Ungváry László szakközép iskolába Ceglédre?

Figyelt kérdés
Léci segítsetek mert már választottam szakmát is és szeretnék bejutni. Már csak az a a kérdés mennyit kell tanulnom a felvételire és félévre.

2012. szept. 18. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szakma, akkor nem kell nagyon erőset írnod. Szakközepes részét jobban ajánlom!
2012. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 delusion ***** válasza:

Relatíve jó volt a szakmunkás része a sulinak amikor én jártam oda, a szakmai oktatók elég jók voltak, de én is inkább a szakközép részét ajánlanám... először megcéloznám azt a helyedben, ha nem tetszik, akkor bármelyik év végén átmehetsz szakmunkásba (oké, ez gondolom szigorúbb lett azóta, de régen elég könnyen át lehetett jutni szakközépből szakmunkásba).


De a kérdésedre válaszolva: szerintem nem kell annyira megerőltetned magad, ha szakmára akarsz bejutni.

2012. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!