Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem adta le a...

Ha valaki nem adta le a jelentkezési lapot hogy melyik suliba szeretné írni a felvételit azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
Ugye 10.e a határ de mi 13.án adtuk oda az oszt.főnöknek van esély hogy megtudom írni a felvételit vagy már nem fogadják el ?
2012. dec. 13. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A jelentkezéseket a számítógépes rendszerben 14-én kell lezárni, így ma vagy holnap reggel a kora reggeli órákban még fel tudjuk vinni a regisztrációt. Célszerű egyébként ilyen esetekben már nem az osztályfőnöknek adni, hanem személyesen bekocogni vele a megcélzott középiskola titkárságára.


- iskolatitkár -

2012. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már leadtam az osztályfőnökömnek és nem hinném hogy vissza adja nekem a lapot.De az osztályfőnököm is eltudja intézni nem ?
2012. dec. 13. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
El tudja, csak igyekeznie kell. Azért írtam, hogy én már nem adnám ki a kezemből, mert az a biztos, amit személyesen intéz az ember. Sok sikert!
2012. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Személyesen ma elintéztem köszönöm szépen a segítséget :))
2012. dec. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!