Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudnék érettség...

Szerintetek le tudnék érettségizni angolból?

Figyelt kérdés
2 évem van az érettségiig és még sosem tanultam angolt csak németet.
2009. aug. 30. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy két év alatt meg lehet annyira tanulni angolul, hogy leérettségizz.
2009. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent beleadsz akkor igen. De ha nem tanulsz, akkor nem. Fejleszd akár saját magad is otthon net előtt.
2009. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig németes voltál akkor miért anglból akarsz érettségizni?
2009. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy vagyok ezzel hogy most középsuliba az angolt választottam.
2009. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az egyik ismerősöm 3 év angol után nyelvvizsgázott, úgy, hogy előtte soha nem tanulta. az érettségi sokkal könnyebb, mint a nyelvvizsga, úgyhogy, ha tanulsz, akkor sikerülhet. olvass sok könyvet, az nagyon hasznos!
2009. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver... én 2 éve tanulok angolt és a nyáron középfokú nyelvvizsgát tettem. Ha akarod, sikerülhet. Nemsokára elkezdek spanyolul is tanulni, abból is jól jönne egy középfokú 2 éven belül :D
2009. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a célod az angol érettségivel? Hogy átmenj az vizsgán, vagy hogy jó érettségit írj belőle? Ahhoz, hogy meglegyen a 20%, simán elég 2 év...sőt, még sok is. Ahhoz, hogy 96%-ot produkálj, oda azért kell egy kis rákészülés.
2009. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!