Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így letudok érettségizni...

Így letudok érettségizni angolból?

Figyelt kérdés

Levelezőis vagyok, ez a második évem. Jövőre érettségizek.

Itt negyedévente vannak vizsgáink (írásbeli, szóbeli)

És az írásbelijeim mindig olyan 2-3as körül vannak, de a szóbeli az rémes...alíg értem meg mit kérdez...nem bírok normálisan válaszolni... Órán ha így látom a kérdést megértem...csak ha mondják akkor nem..nincs jó nyelvérzékem..Mit tegyek? :S


2011. jún. 7. 18:38
 1/4 anonim válasza:
nézz sok filmet angolul, angol felirattal
2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mire megyek vele,ha nem tudom mit jelent,csak olvasgatom?
2011. jún. 7. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

figyelj, a középszintű érettségi semmi. nagyon könnyű. de szerintem meg kéne tanulnod a nyelvet alapvetően, mert neked azzal vannak rettentő súlyos problémáid, ha 2es 3asokat írsz, és a szóbeli még rosszabb. le kell ülni, szavakat kell tanulni, nyelvtanokat. sokat. SOK IDŐ ALATT. sokat kell olvasni, és igen, egy idő után a feliratos filmek is sokat segítenek. de te még szerintem nagyon alapszinten állatsz, semmire se mész velük.

tanulj, ne legyen elég a 2es 3as.

2011. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy fog sikerülni...alapba kevés a heti 2 nap iskola...és így baromi nehéz..
2011. jún. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!