Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Teljesen...

Tudnátok segíteni? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem,gimiben tanulok (5 évesen),és már jó lenne nagyjából tudni hogy merre tovább,de fogalmam sincs.

Biológiát tanulok emelt szinten,szeretem is,érdekel is,főleg az ember,meg a pszichológia,de orvos nem szeretnék lenni,pszichológusra viszont nincs kereslet.

Matekhoz,fizikához nagyon hülye vagyok,ezeken kivül a többi tárgyat "elviselem".


Olyat szeretnék tanulni,amit szeretek is csinálni a későbbiekben,és meg is lehet belőle élni.


Szerintetek érdemes lenne egyetemre mennem/vagy inkább fősuli vagy egy okj szakma?

19/L


2013. jan. 3. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem vendéglátás.
2013. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész. Én most kezdtem az orvosit és nagyon jó :)
2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!