Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok a...

Teljesen tanácstalan vagyok a ballagásommal kapcsolatban. Hogy zajlik ez? (lent)

Figyelt kérdés
8-ik osztályból ballagok és nem tudom,hogy milyen egy ballagás,légyszi mondjátok el:) Mert a tavalyi 8ikosok ballagásán ott volt az osztály de csak a műsort láttuk,a többi részét nem. És egyébként hogy bírom ki sírás nélkül? Mert még más ballagásán is majdnem elsírtam magam...Igazából nincs olyan tanár akit ne sajnálnánk mindenki jófej volt szóval ezzel sem tudom magam vígasztalni:(És kiket illik meghívni? Hány embert szoktak?
2011. febr. 18. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sírhatsz, nem kell kibírni.
2011. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet h igazad van,de hogy fog az kinézni h mindenki vidám és csak én sírok??:O:(
2011. febr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!