Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Ismerem a céljaimat, ismerem miből vagyok jó, de nemtudom hogyan érhetnék el oda ahol ezt a legjobban ki tudnám használni, tudom melyik az a suli ami a legközelebb áll hozzá, de kicsit mégis távol... és most itt-van ez a dolog, hogy emelt szintű érettségi kell stb.. nemtudom eldönteni mit csináljak, alapból nemtudom hogy van e értelme fősulira menni, hogy nem e csak felesleges időpazarlás mint amilyen a középsuli nagyrésze is volt.. most kezdjek el hajtani úgy, hogy bizonytalan az, hogy elérem e ezen keresztül amit akarok?

Jelenleg egyenlő eséllyel indul a stoppolni kezdek és csöves leszek és a fősulira megyek dolog..



2012. nov. 12. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

segitséget kérsz és aztán nem irod le, hogy mi a gondod...

talán szak, vagy valami?

2012. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem írom le?? Világosan leírtam.. a gondom az, hogy vannak céljaim, de az elérésükhöz nincs jobb ötletem, mint a főiskola, viszont a főiskolán keresztül pedig abszolút kétséges, hogy elérem e őket... megrekedtem ez a baj.
2012. nov. 13. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, csak nagy vonalakban nyavajogsz. Mit akarsz elérni, amihez nem biztos, hogy elég a főiskola??

De a tartalmas kérdésre tartalmas válasz is legyen: ha otthon sírdolgálsz, hogy jaj mi lesz, akkor semmit sem fogsz elérni. Mivel arról 1 szót nem írtál, hogy KONKRÉTAN mi akarsz lenni, többet ezen nem lehet segíteni.

2012. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!