Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Artista szeretnék lenni! Ugye...

Artista szeretnék lenni! Ugye még nem késtem el vele?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Nagyon szeretnék artista - főleg trapézartista lenni... Böngésztem kicsit, és a Baross Imre Szakközépiskolára jutottam.. Ott van artistaképzés is.

Pesten van. Én miskolci vagyok. Valakinek, valami tapasztalat arról a helyről? Ott van kollégium?


És 14 évesen.. kicsit későn döbbentem rá, hogy az akarok lenni. Nemrég kezdtem gyakorolni. Mármint az egyensúlyozást, de minden álmom, hogy trapézon dolgozzak.

Kifutottam már az időből?:|

Légyszives segítsetek:\ Tényleg minden álmom, hogy artista legyek. Jó tanuló vagyok, de a szüleim azt hiszik, hülyéskedek... Meg ha komolyan is gondolom, a jó tanulmányaimat nem kellene iylenekre "pazarolni".


Talán megtudnám őket fűzni...segítsetek légyszives:/


2012. dec. 30. 23:39
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem már elkéstél, ha csak eddig nem jártál szertornára. De nézz utána, hogy a felvételi vizsgán mit kell tudni, és hogy fel tudsz-e rá addig készülni. Kérd a testnevelőd segítségét, egyedül biztosan nem fog menni.
2012. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem akarom a kedvedet elvenni de sajnos 80 százalékig biztos hogy elkéstél a trapézzal de ha elég sokat gyakorolsz és van benned tehetség akkor még az is lehet hogy sikerül. de trapézon kívül is van élet a cirkuszban én koleszröl nem tudok semmit. remélem segítettem
2013. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ELÉG !! senki nem késet el Semivel az égatta világon mindenhol azt olvasom "elkéstél" elkéstél ELKÉSTÉL .. neki nem késett el semmivel vannak emberek akinkek ez az álmuk és én írtam az artista képzőnek 12 éves vagyok és artista akarok lenni.. azt irták hogy egy év alatt el lehet sajátitani a felvételi követelményeket .. SEnki nem késett el mert még felnőt képzés is van -.-"
2013. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy Andrea10 válasza:

Én is trapéz artista szeretnék lenni, és én is 14 éves vagyok.

Tudom, hogy rengeteg munka kell.

Mivel láttam egy animét, a Kaleido start, meg jobban szeretnék vele foglalkozni.

A nővérem szerint ahhoz, hogy azokat a mozdulatokat végre tudjam hajtani, rengeteg gyakorlás szükséges,de LEHETSÉGES.

Mivel itt Magyarországon szinte a cirkuszokon kívül nincs más hely, ahol trapézon lehet gyakorolni, ez így nehezebb.

De sose add fel az álmaid. :)

2016. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!