Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Időben vagyok még? Nem késtem...

Időben vagyok még? Nem késtem el? ( érettségi)

Figyelt kérdés

májusban érettségizek emelt bioszból, plussz: a kötelező matek magyar töri. bisozból már év eleje óta tanárhoz járok,de még mindig nem szántam el magam teljesen.egyszerűen annyira fáradt vagyok,már neem bírom.:(

tegnap este szinte semmit nem aludtam,mert eszembe jutott hogy mindjárt itt a május. Biológiából az elsös könyvet már naggyából tudom, a másodikost elkezdtem a sejtalkotókig, a 3,os könvyet meg ugye még a suliban tanulom, meg az szerintem annyira nem is vészes. De mégis oylan érzésem van hogy semmit nem tudok. A többi érettésgi tantárgyból meg ugy állok,jhogy sehogy. A törire nem tdom mit készüljek, irodalomból meg nem tudok fogalmazni ezért nagyon parázok. A matek az szerintem nem lesz annnyira gázos,feltéve ha lesz idöm átnézni újra mindent. Ez az év az utolsó, és hiába mondom hogy ki kell birnom egyszerűen annyira fáradt vagyok és már unom ezt az egészet. (5 évesre járok) a célom az állatorvosi és nem szeretném elcseszni pont ezért :(


2012. jan. 17. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet,csak én fizikából emeltezek...remélem nem vagyunk elkésve még:)
2012. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok elkesve, tul van ez misztifikalva. Abszolut nem nehez. Jo, a valasztott targyaitok nem konnyuek, de az alapokat egy majom is megtudja csinalni. pl a tori egy vicc, jozan paraszti esszel megvan a 4-es. Nem kell erre igy rafeszulni, mert egyetemen befogsz csavarodni.
2012. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:DDD

ugyan kérlek.. :D

én kettőből emelteztek (biosz,fizika)

írásbelire semmiből nem tanultam, szóbelire meg csak magyarból 2 nappal előtte :D

a két emelt kivételével minden 5ös lett, nem azért mondom h felvágja vele, csak azért h megnyugtassalak :D

nefossábékevan

2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát tudom hogy vannak iylen alapból okos diákok,de én mint felsoroltam elég sok problémával küszködök . és azért szeretnék valahogy teljesíteni.

amugy a bioszon kivűl más annyira nem érdekelne mert ha abból sikerülne a 82% már benn lennék,de viszont ha az nem lesz meg és még a többbit is elcseszem mert azokra nem készülök,akkor sehova sem fognak felvenni.

2012. jan. 18. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nekem is bőven voltak problémáim..

az érettségi évében ért véget a 4 éves kapcsolatom

úgy összevesztem a testvéremmel, hogy máig nem beszélünk

öngyilkosságot kíséreltem meg többször is emiatt pszichiáterhez jártam/járok (antidepresszánsok stb..)

volt amikor a hét minden napján bőgve aludtam és akkor még sorolhatnám..

és ezt sem azért írom, hogy sajnálj/sajnáljatok v h sajnáltassam magam csak h tudd h úgy is lehet jó érettségit írni h közbe szr az egész életed

2012. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

huu nagyon sajnálom,biztos igy nehéz lehetett

az a baj hogy én meg eddig ugy irányitottam az életem hogy még véletlenül se legyen az életemben fiú.erre most meg szerelmes vagyok...... hát nagyszerű.

2012. jan. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!