Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Október végén igényeltem...

Október végén igényeltem diákigazolványt, még mindig nem kaptam meg, mikor kéne megjönnie?

Figyelt kérdés

elvileg 40 nap után küldik, de az már rég letelt és 24.-én lejár az ideiglenes diákom is..

Kinél érdeklődjek ezügyben?


2012. dec. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeptember végén igényeltem...még semmi. Ideiglenesem van még mindig, azt meghosszabbítják.
2012. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel új diákigazolványok vannak, ezért tovább tart megcsinálni, mint eddig. :(

Nálunk is változó a kép, van, aki októberben igényelte, és megjött neki. Más meg szeptemberben igényelte és mindig nincs meg neki.


Ezért sajnos kiszámíthatatlan, várni kell!

Az ideiglenes diákot meg meg kell hosszabbítani vagy kérni kell újat, de gyanítom, már csak január elején lesz rá lehetőséged. (Kivéve, ha a két ünnep között van ügyintézés a sulidban.)

2012. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

hát sztem csak januárban fogom tudni meghosszabítani, hacsak nem jön meg hétfőn.

2012. dec. 22. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
De sajnos mindegy is, mert matrica nélkül amúgy sem érvényes, azt meg ugye csak a suliban rakják rá.
2012. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baratnom jo haromnegyed evvel (!!) az igenyles utan kapta meg a diakjat... bar azert nem ez a jellemzo
2012. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ha megjön, mert matrica úgy sem lesz rajta, tehát nem lesz érvényes. Matricát majd a sulidban kapsz és le kell adnod az ideiglenes diákod.
2012. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!