Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyre több helyen vezetik be...

Egyre több helyen vezetik be ismét a kötelező tornadresszt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez marhaság. A mi sulinkba is ez a pletyka terjedt amikor a 9. eseknek bevezették a heti 5 tesit, és 2 új tanárt vettek fel, meg pluszba új igazgatót is kaptunk. És mindenkinek kötelező lett volna, az összes osztályban, mert mi is az új tanárhoz kerültünk. De semmi nem lett belőle a tanár megmondta hogy az igazgató mániája ez, de úgysem fog minket ellenőrizni ha meg igen akkor azt mondja majd hogy ő engedte meg hogy hordhatunk pólót meg nadrágot. Meg egyik ismerősöm sulijába régebben kötelező volt ha jól tudom még a tavalyi tanévben is követelték de ma már náluk sem írják elő kötelezően.
2012. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs így. Viszont lehet jó lenne... Az egységes öltözködést fontosnak tartom.
2012. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!