Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csaltam dolgozatnál, most mit...

Csaltam dolgozatnál, most mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A kedvenc tantárgyamból történt, amiből a legjobb vagyok.

A padtársam kedvéért csináltam. Nagyon magányos vagyok, és így azt hittem így javul a helyzet.

A tanárt, akinél lebuktam, nagyon kedvelem, és úgy érzem ő is engem. Szeretnék tenni valamit, hogy újra a bizalmába kerüljek, hogy helyre hozzam a hibám.


2012. dec. 3. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Tagadj mindent.
2012. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, ha jó viszonyban vagy a tanárral ezt így - illetve kicsit részletesebben - elmondhatod neki, és azt is, hogy nagyon bánod
2012. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jó viszonyban vagytok, akkor mond el neki, hogy mit miért tettél. És esetleg, ha ezért rossz jegyet kaptál (ami az írásodból nem derül ki), akkor kérd meg, hogy felehess a témáról, hogy lássa, hogy megtanultad az anyagot és csalás nélkül is tudsz teljesíteni.
2012. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így szerintem nem fogja elhinni, de tényleg a legjobb, ha elmondod.

Nem nagy dolog, az én osztályaimban is sokan puskáztak, de őket is bírták a tanárok.

2012. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma adott egy lapot a csalóknak (kiderült, hogy 7en vagyunk, mint a gonoszak), és újra le kellett írni. Persze ma nem tudtam, mert így hirtelen jött, és nem tudtam átnézni. Rosszul sikerült a mai.

Nem akartam csalódást okozni, meg ezt... Az én képemen már nincs bőr...

2012. dec. 3. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Az élet egy dráma.
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!