2012. okt. 16. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

?

Gondolom hogy hány pontonként vannak az osztályzatok. Ez csak a tanártól függ.

2012. okt. 16. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Érettségi alappn így lenne,de az elsőnek igaza van tanártól függ:

0-11=1

12-23=2

24-35=3

36-47=4

48-60=5

2012. okt. 16. 21:45