2012. okt. 16. 17:36
1/2 anonim válasza:
?
Gondolom hogy hány pontonként vannak az osztályzatok. Ez csak a tanártól függ.
2/2 anonim válasza:
Érettségi alappn így lenne,de az elsőnek igaza van tanártól függ:
0-11=1
12-23=2
24-35=3
36-47=4
48-60=5