Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha félévkor 2 tantárgyból is...

Ha félévkor 2 tantárgyból is bukásra állok, jobban teszem, ha sulit váltok?

Figyelt kérdés
Osztrák suliból, vissza magyarba. Mert ha évvégéig nem tudom kijavítani, az azt jelenti, hogy egy évet elvesztegettem, és félek, hogy nem tudnám...
2012. dec. 2. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért próbálj javítani rajtuk. És ha tényleg nem megy, akkor válts sulit.
2012. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálok, mindennel azon vagyok, de a Közgázt meg a Könyvelést németül elég nehéz felfogni a sok szakszó miatt... és 70%-ot számítanak a dolgozatok, ezekben a tantárgyakban...:(
2012. dec. 2. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem megy, akk csak két lehetőséged van:

sulit váltasz (vissza magyarba) és meg van oldva a probléma.

vagy fejleszted a szókincsedet, h a szakszavakkal se legyen nagy probléma, és rágyúrsz a tanulásra. ez nehezebb út, de ha nagyon akarod, akk sikerülni fog.

2012. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, legszívesebben a másodikat választanám, de hatalmasat bukhatok vele! Egy évet! :( Ha véletlenül, akár egy százalékkal is kevesebb, megbukok, és búcsút inthetek egy teljes évnek.
2012. dec. 2. 12:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont ha visszajövök nagy esély van rá, hogy a nyelvtudásom megy a süllyesztőbe...
2012. dec. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!