Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

9.osztályos vagyok. Matematikából rosszul állok. Nagyon félek a bukástól. Édesanyám is fél. Sajnos tanárhoz járni nincs lehetőségem. Ezekkel a jegyekkel szerintetek van még esély a kettesre vagy annál egy kicsikét jobbra:

1;1;2;3 köszi a válaszokat. segitsetek!


2012. nov. 20. 21:29
 1/6 anonim válasza:

A legjobb esetben feleltetés és dolgozatírás nélkül megkapod a kettest.

A legrosszabb esetben a kettesért is feleltetni vagy dolgozatot fog veled íratni a tanár.

Azt kellene tudni, hogy milyen jegyek voltak témazárók, mert azokat esetleg duplán számíthatja be.

2012. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Matektanár nem tudna esetleg segíteni szívességből? VAgy nincs valami napközi, tanulószoba? Minden tanár tud számolni, ha a matektanár nem is, de lehet, h egy másik el tudja neked magyarázni. Matek nehéz, mert nem tanulni hanem érteni kell és sajna nem mindenkinek áll rá az agya, de attól még nem hülye, csak ezt kevesen tudják. próbálj meg valami ilyesmit. Vagy menj el csak egyetlen 1 órára magántanárhoz, h magyarázza el amik igazán fontosak, h ne bukj meg. Én tanár lennék segítenék, de sajna én is tök ZÉRÓ vagyok matematikából.
2012. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még csak félévi bizi lesz nem?
2012. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A témazáróm lett hármas. Hát megpróbálok mindent amennyire tudok
2012. nov. 20. 21:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. Hát tanulószoba nincsen már gimnáziumban. Az a gond hogy bizonyos témákkal vagyok bajban, pl. a szorzattá alakítás, ez a 2x a négyzeten, stb. Van ami jobban megy van ami kevésbé.
2012. nov. 20. 21:39
 6/6 anonim válasza:

1+1+2+2x3(a tz miatt) az 10. 10/5=2 ez egy stabil kettes.

Ha ezután már csak ketteseket kapsz megvan az elégséges.

Próbáld meg elkerülni a karókat.

2012. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!