Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kapnak pénzt azok akik...

Miért kapnak pénzt azok akik okj-ra járnak és azok miért nem akik egyetemre járnak?

Figyelt kérdés
Én tavaly végeztem okj-n és még kaptam a családi pótlékot. Az egyik barátnőm most szeptemberben kezdte az egyetemet de nem kap családit pedig még nincs 20 éves. Nem értem ő miért nem kap..Azt gondolják aki egyetemre jár menjen el dolgozni? Ha olyan szakra jár ahol nem tud mellette dolgozni akkor mi van? Bár lehet ezért kapnak ők szociális meg ilyen olyan ösztöndíjat a családi helyett. 21/L
2012. nov. 14. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki egyetemen jól tanul az kap tanulmányi ösztöndíjat, ezen felül vannak szociális és közéleti ösztöndíjak is.
2012. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves első! Ez nem válasz a kérdésre. Én is szeretném tudni, hogy miért gyerek a gyerek, ha érettségi után szakmát tanul, és miért nem, ha egyetemre jár. A szociális meg ilyen-olyan ösztöndíj azért nem jó példa, mert a családi pótlékot sem tanulmányi eredményhez és szociális helyzethez kötik.
2012. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erre egyszerű a válasz. mert ez Magyarország... :-S
2012. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!