Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne emiatt egyetemr...

Hülyeség lenne emiatt egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Sajnos félárva vagyok és szeretném "kihasználni", hogy 25 éves koromig kapom a pénzt. Még 3 évig érintene ezen kívűl és úgy gondoltam elmegyek egy 3 éves egyetemi szakra. De amúgy is szeretnék menni egyetemre csak most gondolkodom rajta,hogy emiatt hülyeség lenne-e? Az ismerőseimtől azt hallom hogy tanulj amíg lehet! Most egy esti képzésre járok mert a szakmámmal amit elvégeztem nem kaptam munkát. 21/L
2012. nov. 13. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz egetrengetően nagy összegeket kapni, remélem tudod. Olyan képztést válassz legalább, ami érdekel valamennyire. Ha államira sikerül bejutnod, akkor nem hülyeség, másrészről ha nem, akkor csak pénzkidobás.
2012. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!