Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekfakton sok a geometriás...

Matekfakton sok a geometriás tananyag?

Figyelt kérdés
lehetséges hogy matekfaktra szeretnék menni, nagyjából megy is matek, jó vagyok belőle, csak a geometria nem az erősségem
2012. nov. 10. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Válaszd nyugodtan. A faktot úgy kell felfogni, mint egy lehetőség arra, hogy megismerkedj mélyebben egy olyan tárggyal, ami érdekel téged. Megbukni nem lehet fakton, és azt hiszem az érettségi átlagba se számít bele (ebben nem vagyok biztos). Szóval ez minden szempontból csak előny.


Egy anyagrész miatt ne tántorodj el, ha nem vagy jó geometriából, majd belejössz. Elég széles a matek, nem hiszem, hogy ez lesz ott a központi téma, ugyanis geometria erősen középszintű (vagy alap) anyag, és fakton a felsőbb fokú anyagokat veszitek. Szóval hajrá.

2012. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, nem számit bele a fakt sehova. vagyis hát amit fakton kaptok jegyeket az a rendes tantárgyhoz kerül be (legalábbis nálunk). Amúgy mi még nem vettük a geometriát. Egyelőre egyenleteket vettünk fakton. De jól mondja, csak azért mert ebben nem vagy jó ne válassz más faktot, sőt lehet hogy igy jobban meg fogod érteni, már ha lesz fakton geometria.
2012. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)) elég valószínű hogy matekfaktot fogok választani. csak hát a geometriától félek kicsit. de az egyenleteket szeretem, azzal nincs semmi baj, úgyhogy szerintem jó lesz:) és matek mellé milyen faktot ajánlanátok még? kémia és fizika kizárt, a matek-magyar együtt szerintem nagyon nehéz lenne.
2012. nov. 13. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova akarsz majd továbbtanulni? Mert akkor az legyen a másik fakt ami számit oda
2012. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy még nem tudom. 10.-es vagyok, és jövő májusban kell faktot választanunk. de utánanéztem, és a matek-töri elég sok helyre jó, szóval szerintem töri lesz a másik. ha csak nem történik addig valami csoda, és meg nem világosodok valami másból:D
2012. nov. 14. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:
uuu nemtudom hogy el fogjátok-e olvasni még ezt amit most írok, de gondoltam közlöm, hogy most 11.-es vagyok, és végülis magyar-biosz faktot válaszottam:D most így visszaolvasva az előző válaszaimat, meg a kérdést is, jó nagy hülyeség lett volna matek-törit választanom, mert rájöttem hogy a matekot nem szeretem, a töri meg olyan szinten nem érdekel, hogy az hihetetlen:D
2013. szept. 11. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
És végül mire mentel tovabb? 😃
2017. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!