Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanár mit szól hozzá, ha...

Bratilla kérdése:

Egy tanár mit szól hozzá, ha egy diák véletlenül letegezi?

Figyelt kérdés
Véletlenül azt mondtam a fiatal tanárunknak, hogy "Szia!", de aztán gyorsan javítottam, és elnézést kértem, de nem reagált semmit, csak olyan furán nézett. Pedig mindig illedelmesen köszönök, csak akkor éppen másfelé figyeltem, és olyan hirtelen termett ott előttem. De látszott rajta, hogy nehezményezi. Ezért még kellene tőle elnézést kértem, vagy elég volt akkor és ott? Ezt ugye gyorsan elfelejtik? 16/L
2012. okt. 28. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne beszélj róla többet, csak kellemetlenül érezné magát, ha még óra után ott elkezdenél szabadkozni
2012. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
minden suliban más és tanáronként is változó van tanár aki ordít ha letegezik a másik meg óvatosan céloz, hogy hogy is mondtad és van amelyik csak mosolyog rajta :D
2012. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj semmit, már rég elfelejtette.
2012. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ő csak megkövülten nézett. :D De jó, akkor nem hozom szóba. Csak olyan fiatal, és ahogy hirtelen ott állt előttem nem is gondolkodtam, csak "lesziáztam".
2012. okt. 28. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, ez teljesen iskola illetve tanárfüggő... nekem volt olyan, hogy letegeztem egy tanárt nem köszönésben (várjon helyett várjál), és észre se vette, nekem is csak másodpercekkel utána esett le, hogy valami 'nem jól mondtam'...


Meg ez attól is függ, hogy milyen viszonyban vagy a tanárral.


Nem hiszem, hogy a te tanárod annyira haragudna érte, lehet, hogy már el is felejtette a dolgot, ezért sztem ne kérj tőle utólag bocsánatot.

2012. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!