Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan középiskola Budapest...

Van olyan középiskola Budapesten ahol nem kell minden nap bejárni és nem nappali tagozatos?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egy ideig egyéni tanrenden voltam ahova 2 havonta kellett bejárni vizsgázni, viszont fizetős.

Másik iskolát kéne keresnem, jelen pillantban semmilyen iskolába se vagyok beiratva viszont az érettségit mindenféle képen le akarom tenni. Tudtok valami ilyen vagy ehhez hasonló iskolákat mondani Budapesten?


2012. okt. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Keres esti levelezős tagozatot, ilyen biztos van.
2012. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dolgozók középiskolája, vagy felnőttek gimnáziuma...? Ilyen szavakra keress rá!

De ha van saját iskolád, ott is eligazítanak, nem? Mindenki, aki oktatásban dolgozik, ismeri a teljes oktatási intézményhálózatot.

2012. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utána nézek
2012. okt. 23. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!