Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék az...

Véleményeket szeretnék az elmúlt év ELTE BTK gólyatáborairól, érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén szólva nem. Ijesztgetnek azzal, hogy se barátaid, se fontos információid nem lesznek meg, ha nem mész. Hát a nagy fenét. Barátokat mindig szerez az ember, én épp, hogy a GT-t nem tartom erre annyira alkalmasnak, ugyanis 600 ember "összezárva" 3 napra, ki tudja, hány emberrel tudsz megismerkedni, ha a megismerkedés alatt nem az egymás hányásában való fetrengést értjük, hanem mondjuk értelmes beszélgetést...


Az ELTE minden év elején tart egy információs hetet a gólyáknak, ahol mindent megtudhatsz, így nem kell félned, hogy a GT kihagyásával lemaradsz valamiről.


A programok alázósak, szivatósak, persze, "semmi sem kötelező", de ha nem csinálod, azt még évek múlva is felemlegetik, vagy éppen nem közelednek feléd többé a táborban (és utána sem), mert "túl szürke vagy".


Mindez súlyos pénzekért szerintem egyáltalán nem éri meg, én legalábbis voltam, megbántam, pedig nem vagyok egy antiszociális személy, sőt, HÖK-ös is vagyok, de a GT-ből a sajátom után kiábrándultam, és a szervezésben sem vagyok hajlandó részt venni. Annál jobb programok lesznek viszont év közben. ;)

2009. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó barátnőm volt tavaly. Ő élvezte, és azt tanácsolta, hogy mindenképp menjek gólyatáborba idén. (Én ennek ellenére sem megyek.) Azt mondta, hogy a feladatok nagy része az ivásról szólt, szivatás elvétve, de semmi nem kötelező. Ő azt mondta, hogy sok barátot szerzett, és ha előről kezdené, akkor megint menne. Pedig ő nem egy bulizós, ivós alkat, de mégis bejött neki.
2009. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam vagy 7 éve. Nem sok minden maradt meg belőle (és nem azért, mert annyira berúgtam). Számomra felejthető és unalmas volt, haza is mentem egy nappal hamarabb, mert untam nagyon.


De ez csak az én egyéni véleményem, én alapból nem szeretem ezeket a gólyatáborokat, azért mentem, mert besz*rattak, hogy nem fogok tudni beilleszkedni. Ez egy jó nagy hülyeség, első hozzászólóval értek egyet, hogy bármikor szerezhetsz haverokat az egyetemen.


Ha szeretsz bulizni, ismerkedni, meg ezeket a szívatós feladatokat, akkor menj el sztem, ha viszont nem bírod az ilyesmit, ne menj. Nem maradsz le semmiről.

2010. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!